Duhovno formativni vikend u Opatiji – 29. travnja do 1. svibnja 2022.

02.05.2022.

Logo_grb

Proteklog vikenda zaposlenici naše Škole sudjelovali su na nezaboravnom duhovno- formativnom programu u Opatiji sa smještajem u Rezidenciji Družbe Isusove.
Duhovnik je bio naš pater ravnatelj, Sebastian Šujević, koji je vodio mise i nagovore koje nikoga nisu ostavile ravnodušnim.
U sklopu programa zaposlenici su posjetili Rijeku te hodočastili u Svetište Majke Božje na Trsatu gdje su imali priliku za osobnu i zajedničku molitvu. U sklopu hodočašća uspješno su se popeli po 560 trsatskih stuba prikazujući to za svoje nakane.
Školski tim za ignacijevsku pedagogiju održao je radionicu na temu važnosti primjene refleksije u svakodnevnoj nastavi što je bila prilika za stručno usavršavanje nastavnika.
Bogu hvala na ovom posebnom iskustvu!

 

Autor:

Logo_grb
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.